Verslo paskolos skaičiuoklė

Tai paprastas ir efektyvus finansinio aiškumo įrankis, sumažinantis painumą ir suteikiantis tiesioginių įžvalgų apie paskolos sąlygas, palūkanų normas ir grąžinimo grafikus.

Išmokėjimo būdas
Paskolos suma
8000

5 000 €

100 000 €

10 000 €
5 000 €
100 000 €
Paskolos terminas:
12 mėn.

6 mėn

24 mėn

12 mėn.
6 mėn.
24 mėn.
Mėnesio įmoka
177,54 €
Palūkanos
10 %
Sutarties mokestis
360,00 €

Ši skaičiuoklė yra jūsų greito ir tikslaus vertinimo šaltinis – nebereikia spėliojant bandyti apskaičiuoti įvairias sumas. Verslo paskolos skaičiuoklė suteikia galimybę priimti sprendimus, mat leidžia ištirti įvairius skolinimosi scenarijus ir iš anksto suprasti finansines pasekmes. Įvedus vos kelis duomenis arba paslinkus indikatorių, šis įrankis atskleidžia numatomas išlaidas ir padeda priimti pagrįstus sprendimus, atitinkančius jūsų verslo tikslus. Atsisveikinkite su neužtikrintumu ir pasidžiaukite aiškesniu požiūriu, kad suprastumėte finansinį skolinimosi poveikį – viskas po ranka.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip galiu gauti paskolą verslui?

Norint gauti paskolą verslui, paprastai reikia:

  • Užpildyti paraišką internetu arba biure.
  • Pateikti verslo planą arba kitus dokumentus, patvirtinančius finansinį gyvybingumą.
  • Nustatyti jūsų kreditingumą ir pajamų šaltinį.

Kokios įmonės gali gauti finansavimą?

Produktas yra skirtas įmonės steigimui arba esamos įmonės plėtrai finansuoti. Kriterijai – įskaitant ir savarankiškai dirbančius asmenis, įmonėje dirba mažiau kaip 10 darbuotojų ir jos finansiniai duomenys atitinka bent vieną iš šių sąlygų:

  1. įmonės metinės pajamos neviršija 2 mln. eurų;
  2. įmonės balanse nurodyto turto vertė neviršija 2 mln. eurų.

Kas gali gauti paskolą verslo pradžiai?

Daugelis finansinių institucijų teikia paskolas verslo pradžiai įvairioms įmonėms, nepriklausomai nuo jų dydžio ar verslo srities. Tai gali būti individualūs verslininkai, startuoliai arba jau įkurtos įmonės, siekiančios plėtoti savo veiklą.

Kas gali gauti paskolą apyvartinėms lėšoms?

Paskolas apyvartinėms lėšoms gali gauti įmonės, turinčios svarbių finansinių poreikių, kurių neįmanoma patenkinti dėl lėšų stygiaus, pvz., apmokėti svarbias sąskaitas, vykdyti investicijas arba užtikrinti sklandžią kasdieninę veiklą.

Kas gali gauti investicinę paskolą?

Investicinę paskolą gali gauti įvairios įmonės nuo mažų verslų iki didelių korporacijų, jeigu jos atitinka kredito įstaigos nustatytus kriterijus.

Kas gali gauti paskolą be užstato?

Paskolą be užstato gali gauti verslo savininkai, įmonių vadovai arba individualūs asmenys, kurie atitinka nustatytus kriterijus ir turi geras kredito istorijas bei pelningumą.